Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Автогранд Миколаїв

Твій вибір - твій Volkswagen!

Історія нашого розвитку

2008

З чого все розпочиналось

Компанія "Автогранд Миколаїв" була заснована в лютому 2008 року. Спочатку ми
розташовувалися по проспекту Жовтневому, 26/1. У тому ж 2008 році був відкритий
офіційний сервісний центр з ремонту та обслуговування автомобілів VW.

2010

Нова адреса

У 2010 підприємство остаточно визначилося з місцем свого розташування за адресою: пр-т. Жовтневий, 234/7. У цьому "автосалончіку" "Автогранд Миколаїв" пропрацював 1,5 року. З перших днів роботи на меті ТОВ «Автогранд Миколаїв» було створення концептуального автоцентру, який повинен був стати, в першу чергу, максимально комфортним для наших клієнтів, ну і звичайно ж прикрасою міста.

2011

Закладений фундамент

Так, в липні 2011 року був закладений фундамент майбутнього автоцентру Volkswagen. Будівництво тривало 11 місяців. Були враховані дуже багато факторів для зручності наших клієнтів. Починаючи від комфортного під'їзду до об'єкта, розташування парковки і закінчуючи дизайном інтер'єру самої будівлі.a.

2012

Подарунок для рідного міста

Протягом цілого року ми працювали з кращими підрядниками і фірмами з усієї України, використовували найякісніші матеріали. І в підсумку 9 червня 2012 року відбулося офіційне відкриття нового автоцентру м.Миколаєва. Це був дійсно подарунок для міста і городян!

2013

Салон

Загальна площа автоцентру становить 3102 кв.м. У виставковому залі салону можна виставити до 15 автомобілів, є зона відпочинку клієнтів на першому і другому поверхах, кафе, зона WiFi.

2014

Volkswagen South of Ukraine Fashion Days

Найочікуваніша модна подія півдня України традиційно порадувала гостей показами і шоу-румами українських дизайнерів і брендів, модною вечіркою, конкурсом для дизайнерів і стилістів, виставкою сучасного мистецтва, дитячим модним святом і лекцією від відомого fashion-журналіста з Парижа.

2018

Наша перша річниця!

"Автогранд Миколаїв" святкує своє десятиліття, та одна із головних подій 2018 року - презентація Нового Volkswagen Touareg.

2020

Ми відкрили перший в Україні шоу-рум Volkswagen

26 вересня 2020 ТОВ "Автогранд Миколаїв" офіційно відкрив перший шоу-рум Volkswagen в Україні.
Нові стандарти, форми та кольори. Відтепер ви зможете отримати консультацію менержера зовсім у другому форматі.