Ковток свіжого повітря в вашому автомобілі!

Сезонне обслуговування системи кондиціонування - 777 грн. Ми виконаємо перевірку, перезаправку і антибактеріальну очистку системи кондиціонування вашого автомобіля! При цьому Ви отримаєте знижку -25% на фільтр салону!
Ковток свіжого повітря

Чистка кондиціонера автомобіля - останнє, про що замислюються багато водіїв. Але це питання все одно нагадає про себе, коли в салоні машини буде пахнути так само, як в погребі чи підвалі. Ці «аромати» викликають спори цвілі, бактерії, що уподобали випарник кондиціонера. І не дарма! Адже там для них створюються ідеальні умови: тепло, волого, темно.

Коли хвороботворних мікроорганізмів стає занадто багато, вони разом з відфільтрованим повітрям починають потрапляти в салон. Подихавши таким повітрям, водій раптом виявляє у себе хронічний нежить, якісь загадкові алергічні реакції - очі сльозяться, в горлі дере.

Всі ці ознаки говорять про те, що прийшла пора вирушати в наш офіційний сервіс Volkswagen «Автогранд Микодаїв», де буде проведена очистка системи кондиціонування автомобіля.

Сезонне обслуговування системи кондиціонування - 777 грн та знижка -25% на фільтр салону.

  • перевірка
  • перезаправка
  • антибактеріальна очистка системи кондиціонування вашого автомобіля

Чекаємо на вас в автосалоні Volkswagen Автогранд Миколаїв за адресою пр-т Богоявленський, 234/7 (Перегон). Запис на сервіс за телефоном (050) 493 30 96 

 

Акція діє з 18.06.2020 до 31.08.2020р.