Ковток свіжого повітря в вашому автомобілі!

Сезонне обслуговування системи кондиціонування - 777 грн. Ми виконаємо перевірку, перезаправку і антибактеріальну очистку системи кондиціонування вашого автомобіля! При цьому Ви отримаєте знижку -25% на фільтр салону!
Ковток свіжого повітря

Автовласники регулярно стежать за справністю двигуна, за рівнем всіх технічних рідин, за станом ходової частини, але мало хто замислюється про те, що повітряні фільтри автомобільного кондиціонера також мають потребу в чищенні і заміні. Тільки після того, як в салоні з'явиться неприємний запах, водії згадують про цю важливу систему і звертаються в автосервіс. Причиною цього запаху є мікроорганізми і бактерії, які цілком комфортно себе почувають на тканини повітряного фільтра салону.

Коли хвороботворних мікроорганізмів стає занадто багато, вони разом з відфільтрованим повітрям починають потрапляти в салон. Подихавши таким повітрям, водій раптом виявляє у себе хронічний нежить, якісь загадкові алергічні реакції - очі сльозяться, в горлі дере.

Всі ці ознаки говорять про те, що прийшла пора вирушати в наш офіційний сервіс Volkswagen «Автогранд Микодаїв», де буде проведена очистка системи кондиціонування автомобіля.

Сезонне обслуговування системи кондиціонування - 777 грн та знижка -25% на фільтр салону.

  • перевірка
  • перезаправка
  • антибактеріальна очистка системи кондиціонування вашого автомобіля

Чекаємо на вас в автосалоні Volkswagen Автогранд Миколаїв за адресою пр-т Богоявленський, 234/7 (Перегон). Запис на сервіс за телефоном (050) 493 30 96 

 

Акція діє з 18.06.2020 до 31.08.2020р.