Автогранд Миколаїв Історія нашого розвитку

2020

Ми відкрили перший в Україні шоу-рум Volkswagen

26 вересня 2020 ТОВ "Автогранд Миколаїв" офіційно відкрив перший шоу-рум Volkswagen в Україні.
Нові стандарти, форми та кольори. Відтепер ви зможете отримати консультацію менержера зовсім у другому форматі.

2018

Наша перша річниця!

"Автогранд Миколаїв" святкує своє десятиліття, та одна із головних подій 2018 року - презентація Нового Volkswagen Touareg.

2014

Volkswagen South of Ukraine Fashion Days

Найочікуваніша модна подія півдня України традиційно порадувала гостей показами і шоу-румами українських дизайнерів і брендів, модною вечіркою, конкурсом для дизайнерів і стилістів, виставкою сучасного мистецтва, дитячим модним святом і лекцією від відомого fashion-журналіста з Парижа.

2013

Салон

Загальна площа автоцентру становить 3102 кв.м. У виставковому залі салону можна виставити до 15 автомобілів, є зона відпочинку клієнтів на першому і другому поверхах, кафе, зона WiFi.

2012

Подарунок для рідного міста

Протягом цілого року ми працювали з кращими підрядниками і фірмами з усієї України, використовували найякісніші матеріали. І в підсумку 9 червня 2012 року відбулося офіційне відкриття нового автоцентру м.Миколаєва. Це був дійсно подарунок для міста і городян!

2011

Закладений фундамент

Так, в липні 2011 року був закладений фундамент майбутнього автоцентру Volkswagen. Будівництво тривало 11 місяців. Були враховані дуже багато факторів для зручності наших клієнтів. Починаючи від комфортного під'їзду до об'єкта, розташування парковки і закінчуючи дизайном інтер'єру самої будівлі.a.

2010

Нова адреса

У 2010 підприємство остаточно визначилося з місцем свого розташування за адресою: пр-т. Жовтневий, 234/7. У цьому "автосалончіку" "Автогранд Миколаїв" пропрацював 1,5 року. З перших днів роботи на меті ТОВ «Автогранд Миколаїв» було створення концептуального автоцентру, який повинен був стати, в першу чергу, максимально комфортним для наших клієнтів, ну і звичайно ж прикрасою міста.

2008

З чого все розпочиналось

Компанія "Автогранд Миколаїв" була заснована в лютому 2008 року. Спочатку ми
розташовувалися по проспекту Жовтневому, 26/1. У тому ж 2008 році був відкритий
офіційний сервісний центр з ремонту та обслуговування автомобілів VW.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.